Profesjonalna oprawa muzyczna najważniejszej dla Ciebie uroczystości to podstawa, a kwartet smyczkowy (dwoje skrzypiec, altówka i wiolonczela) doda temu dniu szczególnego blasku. Na życzenie prześlemy film i referencje. Proponujemy szeroki repertuar zarówno klasyczny jak i „lżejszy”.

Nie jesteśmy najtańszym kwartetem jaki możesz mieć, ale jesteśmy najlepszym i gwarantujemy satysfakcję z naszych usług! Mamy bardzo bogaty repertuar, istnieje również możliwość zaaranżowania prawie każdego utworu specjalnie na Twoją uroczystość

Jesteśmy mobilni, dojedziemy w każdy rejon Polski, a nawet do innego kraju w Europie, a cena ustalana jest indywidualnie z każdym zainteresowanym.

Nie jest możliwe zatrudnienie kwartetu do oprawy ślubu za 200-300 PLN. ☹

Możemy występować kościołach katolickich, prawosławnych, synagogach. Podczas występu w sanktuarium ważny jest dla nas zarówno obrządek, jak i muzyka oraz profesjonalizm jej wykonania. Repertuar dobierzemy indywidualnie do okoliczności.

Z osobą prowadzącą mszę lub z organistą ustalamy przebieg uroczystości i dobór utworów. Dodatkowo nowożeńcy mogą mieć indywidualne życzenia muzyczne, np. podczas składania życzeń, powitanie na wejście pary młodych do domu weselnego, itp.

Gramy także podczas uroczystości smutnych, dobierając odpowiednią muzykę lub wskazaną przez zainteresowanych.

Wszystko zależy od klienta. My się dopasujemy.